[:tr]

Kullanım Koşulları

Ogobongo.com web sitesi, müşterilerin, Ogobongo ürünlerine birinci elden ulaşması, garanti, iade ve sair hususlarda Ogobongo müşteri temsilcisinin yardım ve desteğini en hızlı yoldan alabilmeleri için, Ogobongo markasının yasal sahibi ve yöneticisi olan Mak Tanıtım ve Tasarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti. tarafından kurulan ve yönetilen bir satış sitesidir.

Bu sitenin grafik tasarımı ve içinde kullanılan her türlü yazılı ve görsel materyalin, kısmen veya tamamen ve izinsiz olarak kopyalanması durumunda Ogobongo ve Mak tanıtım tüm hakları TC kanun ve yönetmelikleri hükümleri uyarınca saklıdır.

Üyelik gerçekleştiren kullanıcının sistemimize girmiş olduğu bilgilerin gizlilği Ogobongo / Mak tanıtım sorumluluğundadır. Bu bilgiler, Ogobongo yetkilileri tarafından şu amaçlarla kullanılabilir:

Eğer üyelik esnasında bu yönde tercih kullanıldı ise, e-bülten ve toplu e-posta yoluyla yeni eklenen ürünlerden, kampanyalardan ve fırsatlardan üyeleri haberder etmek,

Müşteri geri dönüşlerini ve alışveriş tercihlerini analiz ederek, hizmet ve ürün iyileştirmesi amaçlı çalışmalara malzeme temin etmek,

Belli yılda üç adeti geçmemek üzere anketler düzenleyerek, müşteri eğilimlerini ve memnuniyetini ölçmek.

Ogobongo, yukarıda sayılan amaçların dışında bir maksatla üye bilgilerini (ad, soyad, adres, telefon, e-posta, banka hesap bilgisi vs) kullanmayacağını, hiç bir kişi ve kuruluşla hiç maksatla paylaşmayacağını taahhüt eder (kargo firması ile gönderi için gereken bilgiler ve kamu otoritesinin yasal talepleri hariçtir).

Üyenin, dilediği zaman üyelikten çıkma veya bülten listesinden vazgeçme hakkı vardır. Üye kontrol panelinden bülten üyeliği kaldırılabilir. Üyelikten çıkmak için ise, info@ogobongo.com adresine üyelik bilgilerini (ad, soyad, adres gibi) ve ayrılma talebini net bir şekilde içeren bir e-posta gönderilmek suretiyle bu işlem gerçekleştirilebilir. Talebi alan Ogobongo, ilgili üyelik hesabını 2 iş günü içinde geri dönüşsüz olarak veri tabanından silmekle yükümlüdür.

Müşteri kredi kartı bilgileri, Ogobongo.comweb sitesi veri tabanında yer almazlar. Ogobongo.com sitesinin sistemi, bu bilgiyi asla görmez. Bu transfer, kullanıcının bilgisayarı ile çalışmakta olduğu bankanın sistemi arasında, 2048 bit SSL sertifikasının koruması altında gerçekleşir. İşlem sonunda banka sisteminden Ogobongo.com sistemine iletilen provizyon sonrası Ogobongo.com sisteminde işlem tamamlanır. Bu süreçte üçüncü şahısların (Ogobongo sistem yöneticileri dahil) kredi kartı bilgilerine kısmen veya tamamen erişebilmeleri mümkün değildir.

Ogobongo.com web sitesinden alışveriş yapan veya siteye üye olan kullanıcılar, bu sözleşmeyi okuyup, onaylamış sayılırlar.

[:en]

Terms & Conditions

Ogobongo.com is a e-commerce web site which has been organized and managed by Mak Tanıtım ve Tasarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti. who owns Ogobongo trade mark. Our goal is to provide our customers a short-cut to reach Ogobongo products with an effective sales support. Without permission using of any kind of contents in this web site is under protection by Turkish Republic laws.

Mak Tanıtım/Ogobongo has the responsibility of all the personal information which has been entered by the member during signing in. This information can be use only for;

Sending newsletters to the member (if the member accepted) for informing about the campaigns and opportunities or new products,

Analyze the customer feed-backs or shopping choices for developing new campaigns, products or services,

Editing surveys for developing the services of the site.

Ogobongo cannot use the personal information in any situation and circumtance except of those above. Ogobongo also can never share any of personal information with the third parties (except of the possible governmental requests and the data that needed by the cargo firm.) Members have the right for signing out whenever they want. For that, member needs to send us an e-mail that contains name, surname and address and a short breaf about signing out request. After Ogobongo receive the e-mail, the member’s account has to be completely erased in two work days by Ogobongo. For newsletter cancellation, it is enough to uncheck the newsletter check-box in My Account page.

The Credit card information that is used during your purchase is encoded independently from Ogobongo and interrogated to your bank. It is certainly not possible this information gets stolen and displayed by other people or corporations including Ogobongo Team. Besides, the credit card owners always have the right to object online purchases. Your credit card information is not kept in our system.

The customer who sign in or purchase product(s) from the Ogobongo site accepts that he/she has read and accepted this Terms and Conditions information sheet.

[:]