[:tr]

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Ogobongo satış sisteminde toplanan kişisel bilgileriniz, siparişlerin tamamlanması ve ilgili iletişimin sağlanması veya ürünler, servisler, kampanyalarla ilgili bilgi vermek için veya müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak,  istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi dışında başka hiç bir amaç doğrultusunda kullanılmaz.

Alışveriş yaparken bize vermiş olduğunuz bu bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılamaz, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılamaz ve satılamaz.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda ve ancak resmi makamlara açıklanacaktır.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ogobongo.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin damattweenshop.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bu gizlilik bildiriminde zaman zaman güncellemeler yapılmaktadır. Güncelleme yapıldıktan sonra güncelleme tarihi değiştirilmektedir. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılacak güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

MAK Tanıtım ve Tasarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

[:en]

Privacy & Security Policy

Your privacy is very important to us. Accordingly, we have developed this Policy in order for you to understand how we collect, use, communicate and disclose and make use of personal information. The following outlines our privacy policy.

– Before or at the time of collecting personal information, we will identify the purposes for which information is being collected.
– We will collect and use of personal information solely with the objective of fulfilling those purposes specified by us and for other compatible purposes, unless we obtain the consent of the individual concerned or as required by law.
– We will only retain personal information as long as necessary for the fulfillment of those purposes.
– We will collect personal information by lawful and fair means and, where appropriate, with the knowledge or consent of the individual concerned.
– Personal data should be relevant to the purposes for which it is to be used, and, to the extent necessary for those purposes, should be accurate, complete, and up-to-date.
– We will protect personal information by reasonable security safeguards against loss or theft, as well as unauthorized access, disclosure, copying, use or modification.
– We will make readily available to customers information about our policies and practices relating to the management of personal information.

We are committed to conducting our business in accordance with these principles in order to ensure that the confidentiality of personal information is protected and maintained.

 

MAK Tanıtım ve Tasarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

[:]