Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Ogobongo satış sisteminde toplanan kişisel bilgileriniz, siparişlerin tamamlanması ve ilgili iletişimin sağlanması veya ürünler, servisler, kampanyalarla ilgili bilgi vermek için veya müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak,  istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi dışında başka hiç bir amaç doğrultusunda kullanılmaz.

Alışveriş yaparken bize vermiş olduğunuz bu bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılamaz, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılamaz ve satılamaz.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda ve ancak resmi makamlara açıklanacaktır.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ogobongo.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin damattweenshop.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bu gizlilik bildiriminde zaman zaman güncellemeler yapılmaktadır. Güncelleme yapıldıktan sonra güncelleme tarihi değiştirilmektedir. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılacak güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

MAK Tanıtım ve Tasarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.